Evrensel Enerjiler
Her birey bir düşünce atmosferiyle çevrilidir. Bu güç tarafından çekilir ya da itiliriz. Benzer beneri çeker... biz de yalnızca zihnimizde olanı çekeriz. Bu siteyi açmamızdaki en büyük amaç ise sizlere eril enerjiyi (dönüşüm) tanıtmaktır.
Gökbilim
Astroloji karakterimiz ve kaderimizle ilgili nesnel bir kavrayış sağlar. Hayatımızdaki bu faktörlerin bilgisinin, mutluluk ve sağlığını etkileyen ahlaki bir aracı vardır. Bilgi, kim olduğumuzu, niçin var olduğumuzu sağlar.
Farkındalık
Hepimiz bir bütünün parçalarıyız, hiç bir insan aslında bir diğerinden ayrı değildir. Nasıl ki bireysel hayatımızda ilerlerken yaptığımız seçimler yazgımızı etkiliyorsa, Dünya'nın yazgısı da insanların ortak iradesiyle şekillenmektedir.

Haziran ayı burç yorumları..

Koç ve yükselen koçlar haziran ayına 9.ev konularıyla başlıyorsunuz-yurtdışı şehir dışı iş seyahat eğitim tanıtım hayata bakış inanç hukuksal konular yol yön belirleme kaderinizi şekillendirecek gelişmeler gündeminizde olabilir-iletişim zihinsel aktivitelerinizinde yoğun olduğu bu dönem gelecek planlarınız konusunda kararlar alabilir yeni iş anlaşmalar yapabilir ticari faliyetlerde bulunabilir yakın çevreyle iletişim yoğunlaşabilir-aile yuvaya yaşam alanınıza ait konularda ay geneli odağınızda olabilir-6 haziranda venüs plüton karşıtlığı iş kariyer ve ailevi eve ait konularda 9 hazirana kadar stres yaratabilir-13-17 arası iletişimde zorlanabilir iletişim içinde olduğunuz kişilerle problemler yaşayabilirsiniz-iletişim içinde olduğunuz kişilerle dikkatli olmanızda fayda var-fevri güdüsel çıkışlar ilişkilerinizi bozabilir-sağlık konularıda gündeme gelebilir-aile bireyleri yada sizlerin sağlık konuları ön plana çıkabilir-14 hazirandan sonra aşk ilişkiler sosyal yaşamınız hareket kazanabilir-çocuk sahibi olanların çocuklarıyla ilgili gelişmeler de dikkat çekebilir-ayın ikinci yarısı aşk gönül ilişkileri sosyal yaşam ve çocuklarla ilgili konularda zorlu etkiler altında olacaksınız-mars 11.evinizde enerji efor odağınız ve mücadeleniz kariyer ve getirilerinde olabilir..26 haziran 28 ağustos arası mars kova burcunda retro harekette olacak-kariyer sosyal çevre ve ailevi ilişkilerde mücadelenizin artacağı bir süreçte olacaksınız-28 haziran oğlak dolunayı iş kariyer toplumsal statünüz ve ailevi konularda netleşeceğiniz durumları ortaya çıkarabilir..