Evrensel Enerjiler
Her birey bir düşünce atmosferiyle çevrilidir. Bu güç tarafından çekilir ya da itiliriz. Benzer beneri çeker... biz de yalnızca zihnimizde olanı çekeriz. Bu siteyi açmamızdaki en büyük amaç ise sizlere eril enerjiyi (dönüşüm) tanıtmaktır.
Gökbilim
Astroloji karakterimiz ve kaderimizle ilgili nesnel bir kavrayış sağlar. Hayatımızdaki bu faktörlerin bilgisinin, mutluluk ve sağlığını etkileyen ahlaki bir aracı vardır. Bilgi, kim olduğumuzu, niçin var olduğumuzu sağlar.
Farkındalık
Hepimiz bir bütünün parçalarıyız, hiç bir insan aslında bir diğerinden ayrı değildir. Nasıl ki bireysel hayatımızda ilerlerken yaptığımız seçimler yazgımızı etkiliyorsa, Dünya'nın yazgısı da insanların ortak iradesiyle şekillenmektedir.
pornohub

Farkındalık

2012 ve Kolektif Bilinç

Kişisel bilincimiz, evrenin büyük bilinci içinde yer almakta ve bu bilinçten türemektedir.
Evrenin büyük bilinci, doğuştan gelen kapasitelerimizde bize destek olmakta ve gelişmemize yardım etmekte böylelikle kendi gelecek kimliğimiz hakkında daha bilinçli bir düzeye gelebilmemizi sağlamaktadır. Yaşamın amacıda bu ana bilinç hali ile daha derin ve daha geniş bir bağlantı oluşturana dek ilerlemektedir ve farkında olmasak da biz’de evrendeki her şeyden haberdarız ve etkileniyoruz.

Kendi bedenimizde de bu şekilde bilinçli bir haberleşme var. Evrende olup biten şeylerin sonsuzluğunu organize eden ve her şeyi birbirine bağlayan bir zeka ilahi plan içimizde. Yukarda ne varsa, aşağıda da o vardır sözü birbirinden bilinçli haberdar ve etkilenen evren varlık bütünlüğünü anlatır. İnsan zihin beden ruh bileşiminden oluşan bilinç enerji niyet’le çalışan bir mucize varlıktır. Düşüncelerimiz her an yaratım halindedir.

İnsan düşüncelerine hakim olduğunda etrafındaki ortamın durumunu da etkileyebilecek güce sahiptir. İnsan derin trans(Odaklanma) sayesinde kendisine zarar veren maddeleri zararsız hale getirebilir. Düşüncelerimizi değiştirerek zihnimizde değiştirebiliriz. Olumlu ve bilinçli düşüncelerimizle etrafımızdaki ve içimizdeki dünyayı iyileştirebiliriz.

2012 hakkında birçok fikir var. 2012 mayalarında ön gördüğü gibi dünyanın sonu değil zamanın sonudur. Yeni bilinç(anlama) çağına girdiğimiz bir süreci temsil eden bir başlangıçtır. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı karanlıkların aydınlığa dönüşeceği sevgi temalarının gelişeceği bir dönem bu velhasıl aydınlanma(idrak) çağı bütünün hayrına olsun.
Sevgiyle ..

 

hot brunette fishnet lingerie tease and masturbate.telegu sex