Evrensel Enerjiler
Her birey bir düşünce atmosferiyle çevrilidir. Bu güç tarafından çekilir ya da itiliriz. Benzer beneri çeker... biz de yalnızca zihnimizde olanı çekeriz. Bu siteyi açmamızdaki en büyük amaç ise sizlere eril enerjiyi (dönüşüm) tanıtmaktır.
Gökbilim
Astroloji karakterimiz ve kaderimizle ilgili nesnel bir kavrayış sağlar. Hayatımızdaki bu faktörlerin bilgisinin, mutluluk ve sağlığını etkileyen ahlaki bir aracı vardır. Bilgi, kim olduğumuzu, niçin var olduğumuzu sağlar.
Farkındalık
Hepimiz bir bütünün parçalarıyız, hiç bir insan aslında bir diğerinden ayrı değildir. Nasıl ki bireysel hayatımızda ilerlerken yaptığımız seçimler yazgımızı etkiliyorsa, Dünya'nın yazgısı da insanların ortak iradesiyle şekillenmektedir.
pornohub

Reconnection

THE RECONNECTION

Bir zamanlar vücudumuzdaki meridyen hatları (bazen akupunktur çizgileri olarak da adlandırılır) gezegenimizi çevreleyen ağa bağlı idi ve Machu Pichu ve Sedona gibi bilinen güç noktaları ile kesişirdi. Ağın bu hatları, dışa uzanarak bizleri çok daha büyük başka bir ağa , evrene bağlamak üzere dizayn edilmişti. Her birimiz bedeni kendisine ait bir dizi enerji hattına ve noktasına sahiptir.

Bir zamanlar sahip olduklarımızın sadece kalıntısı olmalarına rağmen bu hat ve noktalar evrenle temas ettiğimiz alanlar olmaya devam etmektedirler. Bu temas noktaları, küçük ve büyük, mikrokozmos ve makrokozmos, evren ve insanlık arasındaki iletişimi sağlayan kanallardır. Zaman içinde bir noktada bu hatlardan koptuk, evrenle olan doğal bağımızı kaybettik ve böylece daha önceki hızlı ve kapsamlı evrimleşmemizden uzaklaştık.

The Reconection “tekrar bağlantı” her zamankinden çok daha güçlü ve evrimleşmiş bir şekilde bizlerin tekrar bağlantısını sağlayan “yeni” aksiyotonal hatları getirir. Bu hatlar, insan bedeninin yenilenme fonksiyonları için gerekli olan temel enerjiyi içeri çeken, zamanın olmadığı zeka ağının, paralel boyut sisteminin parçasıdır. The Reconnection bizlere ışık ve bilgi değişimini, DNA “bağlarının tekrar bağlanmasını, ve “ipliklerin” tekrar bütün haline gelmesini sağlayan (hepsi aynı zamanda gerçekleşen- ya da paralel – varoluş düzlemleri) bu yeni hatları getirir ve aktive eder..

hot brunette fishnet lingerie tease and masturbate.telegu sex