Evrensel Enerjiler
Her birey bir düşünce atmosferiyle çevrilidir. Bu güç tarafından çekilir ya da itiliriz. Benzer beneri çeker... biz de yalnızca zihnimizde olanı çekeriz. Bu siteyi açmamızdaki en büyük amaç ise sizlere eril enerjiyi (dönüşüm) tanıtmaktır.
Gökbilim
Astroloji karakterimiz ve kaderimizle ilgili nesnel bir kavrayış sağlar. Hayatımızdaki bu faktörlerin bilgisinin, mutluluk ve sağlığını etkileyen ahlaki bir aracı vardır. Bilgi, kim olduğumuzu, niçin var olduğumuzu sağlar.
Farkındalık
Hepimiz bir bütünün parçalarıyız, hiç bir insan aslında bir diğerinden ayrı değildir. Nasıl ki bireysel hayatımızda ilerlerken yaptığımız seçimler yazgımızı etkiliyorsa, Dünya'nın yazgısı da insanların ortak iradesiyle şekillenmektedir.
pornohub

Ra-sheeba
İnsanlar RA ~SHEEBA enerjisinin ne olduğunu, nereden geldiğini ve ne işe yaradığını bilmek istiyorlar. RA ~SHEEBA ,Evrensel Yaşam Enerjisi’nin çok kuvvetli bir bölümüdür.

İnsanlığın toplam titreşimi,istenen titreşim seviyesine ulaştı ve bilgi enerji girdapları süzülmeye başladı.
Bu seviyeye son olarak Mısır’da “Gözetleyiciler”in titreşimi en sonunda bu seviyeye ulaştığında erişilmişti.Esas oyuncular hazırdı ve insanlara bunu aktaracak olan pharaoh’tu pharaoh öldükten sonra hepsi kayboldu.

Şimdi bu esas oyuncular tekrar “oyun tahtasında”,bu enerjiye sahip çıkmak için yerlerini aldılar.
Bu sefer birçokları tarafından sahip çıkılacak ve yükseliş statüsünde çok değerli bir katkısı olacak. Bu sefer, suistimal edilmeyecek! Edilemez ,çünki bunu tek bir grup yada bir kişi elinde tutmayacak.

Bir çok kişi sahip cıktığında ve bütünlük gösterdiginde, daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir enerji akmaya başlayacak. Bu “RA” enerjisinin “SHEEBA” enerjisi ile ilk defa birleşmesidir.

“SHEEBA”—SEVGİ nin cinsel, yaratıcı, neşeli ifadesi ve kaynağı direkt bağlı olan EVRENSEL SİFA ENERJİSİNİN “dişi” kısmıdır.
“RA”—Kaynağı, Büyük Merkezi Güneş!tir.

“SHEEBA” “RA” ya giden yolu gösterir. Sadece Sheeba aracılığıyla “RA”ya erişilebilir ve Yuva’ya giden doğru yolu bulabiliriz.
RA ~SHEEBA sifası doğrudan çakralar üzerinde çalışır. DNA’mızı ve elektromanyetik alanımızı değişime ugratir. Bu sekilde bize SEVGİ’yi öğretir ve onunla bağlantımızı kurar.

SEVGİ herseviyede ilerlememize yardımcı olan seydir. Enerjiye sahip cıkmalı ve titresimin bizi değiştirmesine izin vermeliyiz. Işığa sahip çıkın. Işığımızı herkeze gösterelim ve ışığı kimlerin fark ettiğini görelim.hot brunette fishnet lingerie tease and masturbate.telegu sex