Evrensel Enerjiler
Her birey bir düşünce atmosferiyle çevrilidir. Bu güç tarafından çekilir ya da itiliriz. Benzer beneri çeker... biz de yalnızca zihnimizde olanı çekeriz. Bu siteyi açmamızdaki en büyük amaç ise sizlere eril enerjiyi (dönüşüm) tanıtmaktır.
Gökbilim
Astroloji karakterimiz ve kaderimizle ilgili nesnel bir kavrayış sağlar. Hayatımızdaki bu faktörlerin bilgisinin, mutluluk ve sağlığını etkileyen ahlaki bir aracı vardır. Bilgi, kim olduğumuzu, niçin var olduğumuzu sağlar.
Farkındalık
Hepimiz bir bütünün parçalarıyız, hiç bir insan aslında bir diğerinden ayrı değildir. Nasıl ki bireysel hayatımızda ilerlerken yaptığımız seçimler yazgımızı etkiliyorsa, Dünya'nın yazgısı da insanların ortak iradesiyle şekillenmektedir.
pornohub

7 MAYIS AKREP BURCUNDA SÜPERAY(DOLUNAY)

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR : Dolunay 8-2 aksınızda gerçekleşiyor-mali bütçenizi net olarak göreceğiniz bu dönem ortak kazançlarda bir takım sorunlar ön plana çıkarabilir-maddi kazanç konularında mücadeleniz artabilir-yöneticiniz marsın 11 evden 2.evinizdeki merküre kare açısı gelecek ileriye yönelik hedeflerinizde ani gelişmeler yön değişimine yönelik hızlı kararlar getirebilir-yakın çevre ilişkilerinizin iletişiminizin hareket kazanacağı bu dönem eğitim yayıncılık ticari satış pazarlama konuları gündeminize gelebilir..
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR : Dolunay 7-2 aksınızda gerçekleşiyor-ikili ilişkiler evlilik ortak kazançların ön plana çıkacağı bu dönem bu konularda bazı tamamlanmalar yada farkındalıklar yaşayabilirsiniz-iş kariyer konularında şans fırsatlarla karşılaşabilir kendinize daha çok önem verebilir- değerinizi hissettirecek kişiler yaşamınıza dahil olabilir..
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER : Dolunay 6-12 aksınızda gerçekleşiyor-gündelik yaşamınızın hız kazanacağı bu dönem sağlık konuları gündeme gelebilir-9.evinizdeki marsın 6.evinizdeki dolunaya sert açısı iş çalışma yaşamınızda bazı konularda mücadeleyi arttırabilir-gözden kaçırdığınız detaylar sorun çıkarabilir-sorun eğitim hukuksal konularla alakalı olabilir-çalışma hayatınıza çeki düzende verebilirsiniz-ebeveynlerinde sağlık konuları ön plana çıkabilir..
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER : Dolunay 5:11 aksınızda gerçekleşiyor-aşk ilişkiler çocuklar yaratıcı yönlerinizin ön plana çıkacağı bu dönem bu konularda mücadeleniz artabilir-riskli yatırımlar aşırı harcamalardan kaçınmanızda fayda var-ekonomik açıdan zorlanacağınız bir süreçtesiniz-bazı arkadaşlarınız yada sosyal çevre ilişkilerinizde yaşanacak krizler yol ayrımı getirebilir..
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR : Dolunay 4-10 aksınızda gerçekleşiyor-ev yuva ailevi konuların ön plana çıkacağı bu dönem aileniz yakın çevreniz için bazı fedakarlıklar gündeme gelebilir-geçmiş ailevi parasal meselelerde tekrar önünüze çıkabilir-iş ve kariyelerle ilgili bazı gelişmeler yaşayabilir karar vermekte zorlanabilirsiniz-fakat yeni bir projeyse değerlendirmenizde fayda var..
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR : Dolunay 3-9 aksınızda gerçekleşiyor-bu dönem yakın çevre kardeşler eğitim öğrenim konuları ön plana çıkabilir-iletişimde ikili ilişkiler yoğunluk kazanabilir-aşk çocuklarla ilgili gelişmeler ve yeteneklerinizi ön plana çıkaracağınız teklif fırsatlar gelebilir-sosyal medya eğitim öğretim konularındada harekete geçebilirsiniz-bu dolunay sizlere kendinizi yeteneklerinizle ön plana çıkarın mesajında..
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER : Dolunay 2-8 aksınızda gerçekleşiyor-maddi manevi değerlerinizin ön plana çıkacağı bu dönem maddi konularda bazı dengesizlikler mücadelenizi arttırabilir-çocuklarla ilgili harcamalarında artacağı bu süreçte ikili ilişkilerde maddi konularda sözlü tartışmalar inatlaşmalarda sözkonusu olabilir-sağlıkla ilgili bir konuda operasyonda sözkonusu olabilir-maddi konularda ve ilişkilerde daha dengeli olmaya özen göstermeniz hayrınıza..
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER : Dolunay 1-7 aksınızda gerçekleşiyor-sağlık iş çalışma yaşamınız yakın çevre ailevi ikili ilişkiler evlilik ortaklık konularının ön planda olacağı bu dönem bazı aydınlanma tamamlanmalar yaşayabilirsiniz-iletişimde üslubunuza dikkat etmenizde de fayda var-yakın çevre aile ve ilişkinizde savaş çıkaracak sözler sarfedebilirsiniz-ikili ilişkilerdeki şüphelerinizi karşılıklı iletişim ve kendinizi ifadeyle aşabilirsiniz-değişim gereken konular da kontrolcu hareket etmemeyede özen göstermeniz hayrınıza..
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR : Dolunay 12-6 aksınızda gerçekleşiyor-ruhsal hassasiyetinizin arttığı fiziksel beden enerjinizin düşük olduğu bu süreçte karamsar düşünceler içine girip kaygı endişeyi arttırmamaya özen gösterin-ailevi ilişkilerden destek alabilirsiniz- ailenizle birlikte bir takım konularda bazı kararlar da gündeme gelebilir-iletişim trafiğinizinde artacağı bir döneme giriyorsunuz iş anlaşma ortaklı konularda hareket kazanabilir-yakın çevre kardeş kuzen komşu akrabalarınızın yaşamında ki gelişmeler de dikkat çekiyor..
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR : Dolunay 11-5 aksınızda gerçekleşiyor-gelecek hedef planlarınızın sosyal çevre ilişkileri organizasyonlar çocuklarla ilgili gelişmelerin ön plana çıkacağı bir dönemdesiniz-gündelik yaşamınız iş çalışma hayatınız da hareket kazanıyor-yatırımlarınızla ilgili bazı değişikliklerde gündeme gelebilir-ilişkilerde değer arayışınızda yükseliyor..
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR : Dolunay 10-4 aksınızda gerçekleşiyor-iş kariyeriniz toplum önündeki statünüzle ilgili konularda bir takım değişimler sözkonusu olabilir-otorite figürleriyle iletişimde dolunay civarı günlerde dikkat etmenizde fayda var-ailevi konularda bazı konuşmalar da ön plana çıkabilir-daha sosyal görünür olacağınız bir döneme ilerliyorsunuz-aşk çocuklarla ilgili güzel gelişmelerde sözkonusu-bazı kovalar ev yer değişimide yaşayabilir..
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR : Dolunay 9-3 aksınızda gerçekleşiyor-iletişiminizin artacağı bu dönem yakın çevre ilişkilerinizde bazı zıtlıklar ortaya çıkabilir-karşılıklı empati konuları aşmanıza yardımcı olabilir-eğitim yayıncılık hukuksal yurtdışıyla bağlantılı konularda gündeme gelebilir-kendinizi gelişime açabilir hayata bakış açınızı değiştirebilirsiniz-kendinizi yetersiz hissettiğiniz bazı konular yada korku kaygı yaratan konularla yüzleşmelerde gündem kazanabilir..

hot brunette fishnet lingerie tease and masturbate.telegu sex