Evrensel Enerjiler
Her birey bir düşünce atmosferiyle çevrilidir. Bu güç tarafından çekilir ya da itiliriz. Benzer beneri çeker... biz de yalnızca zihnimizde olanı çekeriz. Bu siteyi açmamızdaki en büyük amaç ise sizlere eril enerjiyi (dönüşüm) tanıtmaktır.
Gökbilim
Astroloji karakterimiz ve kaderimizle ilgili nesnel bir kavrayış sağlar. Hayatımızdaki bu faktörlerin bilgisinin, mutluluk ve sağlığını etkileyen ahlaki bir aracı vardır. Bilgi, kim olduğumuzu, niçin var olduğumuzu sağlar.
Farkındalık
Hepimiz bir bütünün parçalarıyız, hiç bir insan aslında bir diğerinden ayrı değildir. Nasıl ki bireysel hayatımızda ilerlerken yaptığımız seçimler yazgımızı etkiliyorsa, Dünya'nın yazgısı da insanların ortak iradesiyle şekillenmektedir.

13 KASIM HAFTASI..GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİR..

13 KASIM HAFTASI..
Gelecek için yeni potansiyelleri ve olasılıkları gözünüzde canlandırın-zamanın ruhu büyümek için sosyalleşin-hayata iyimser bakın-ilişkilerinizde içten samimi davranın-bolluk bereket kapılarınızın açılmasını istiyorsanız paylaşın mesajı veriyor..13 kasım 11:15 te iki iyicil akrep burcunun 7 derecesinde tam kavuşum gerçekleştirecekler..Bu dönem başlayan aşk ilişki sevgi güven-iş kazanç-ortaklık büyüme vaad ediyor..Hayatımıza giren yeni kişiler uzun vadede yaşam eşlikçilerimiz olur..
Ayrıca bu transit kavuşum ülke olarak tüm dünyada imajımızı tazeleyecek-ülke natal güneşimizin 1 derece orbla üzerinden geçiyor-buda bizim dış dünya gözünde büyüyeceğimizi gelecek vaad ettiğimizi gösterir..Tabi bu kavuşum 5.evimizde gerçekleşiyor-öncelikle nüfus artışı getirir-gençlerimiz çocuklarla ilgili konulara vurgu yapar-eğitim spor sanat konularında gelişmeler borsada yükseliş yaşanabilir..
13 kasım haftasının diğer majör açıları..14 kasım 01:47 de merkür neptün kare-pazartesi salı zihinsel kaos iletişim ve iletişimsel konularda kargaşa yaratabilir-yanlık karar almaya ve kandırılmalara karşı dikkatli hareket edelim..
16 kasım saat 18:20 de venüs neptün akrep burcunun 11 derecesinde üçgen açıyla kesişecek-perşembe ve cuma günleri aşk ilişkiler açısından şanslı etkiler altında olacağız-anlayış-empati-fedakarlık-iyicil enerjiler ilişkilerin iyileşip güçlenmesine vesile olabilir..
17 kasım saat 17:24 te merkür mars yay terazi aksında sekstil açıyla kesişecek-önemli görüşme anlaşma yurtdışı iş girişimler ticari faaliyetler turizim yayıncılık hukuksal konular seyahatler ve eğitim tanıtım ilan konularında aksiyon almak için salı akşamüstü sonrası ve cuma günü genelini değerlendirebiliriz-işbirliktelikleri ortaklaşa işlerde bu günlerde hareket kazanabilir-girişim ruhunun can kazanacağı-enerji efor motivasyonun artacağı-cesaret özgüvenin yükseleceği aynı zamanda iletişimin de yoğunlaşacağı ve hızlı akacağı günlerde olacağız..
18 kasım saat 14:42 de akrep burcunun 26 derecesinde yeniay gerçekleşecek-genel olarak bu derece görünürlüğü ifade eder-yani kim neler geleceğimizde olacak ve geçmişimizde kalacaklar netlik kazanacak..Daha sonra yeniay etkilerine değineceğim..
19 kasım saat 15:15 te dede torun yani mars plüton terazi oğlak aksında kare görünümle kesişecekler..Tabi bu transit sert açı mücadele ve gücü ortaya koymayı ifade eder-istekler konusunda hırs ve rekabet artabilir-çarşamba ve pazar günleri şart koşulları yönetmek zorlaşabilir-öfkemize kendimize sahip çıkmak lazım-ayrıca kaza sakarlık bela lara karşıda temkinli hareket etmekte fayda var-bu günlerde doğal afetler patlama yangınlarda gözlenebilir..
Günün enerji kalitesini günlük paylaşıyorum arkadaşlar biliyorsunuz :) Sağlıklı kazançlı bir hafta diliyorum herkese..