Evrensel Enerjiler
Her birey bir düşünce atmosferiyle çevrilidir. Bu güç tarafından çekilir ya da itiliriz. Benzer beneri çeker... biz de yalnızca zihnimizde olanı çekeriz. Bu siteyi açmamızdaki en büyük amaç ise sizlere eril enerjiyi (dönüşüm) tanıtmaktır.
Gökbilim
Astroloji karakterimiz ve kaderimizle ilgili nesnel bir kavrayış sağlar. Hayatımızdaki bu faktörlerin bilgisinin, mutluluk ve sağlığını etkileyen ahlaki bir aracı vardır. Bilgi, kim olduğumuzu, niçin var olduğumuzu sağlar.
Farkındalık
Hepimiz bir bütünün parçalarıyız, hiç bir insan aslında bir diğerinden ayrı değildir. Nasıl ki bireysel hayatımızda ilerlerken yaptığımız seçimler yazgımızı etkiliyorsa, Dünya'nın yazgısı da insanların ortak iradesiyle şekillenmektedir.
pornohub

Hakkımızda


Merhaba Yasemin Kaplan Ben,

Yaklaşık onbeş yıldır evrensel enerjiler eğitmenliği yapıyorum.Üç yıldır profesyonel olarak da astrolojik danışmanlık hizmeti veriyorum..

Branşlarım
Quantum-Touch (dokunarak-şifa), Ra-Sheeba (eril-dişil denge-ying-yang enerjisi), İsis blue-Moon enerjisi, Mor alev-üçgen kapak enerjisi, R-İki (ruhsal farkındalık-tanrısal bilgelik)enerjisi, Andromeda(dişil)enerji, Damla enerjisi, özkaynak enerjisi, reconection(kaynağa yeniden bağlantı)enerjisi, Feng-shuı (yaşam alanı düzenleme sanatı), Batı-klasik-modern astroloji, Horary(soru astrolojisi)…

Enerji Bilgidir
Yukarıda belirttiğim enerjiyle ilgili branşlarım da,bireysel seanslar(fiziksel-duygusal-ruhsal)iyileştirme çalışmaları,enerjilere uyumlama (kanal) çalışmaları ve sertifikalı eğitim seminerleriyle hizmet veriyorum.. Enerji eğitimlerimde kişileri istedikleri enerjilere değil,ihtiyacı olan(yaşamlarında kullanabilecekleri)enerjilere kanal yapıyorum.Enerjiyi görüyorum,kişiye göre seçiyorum..
Astrolojik olarak bireysel danışmanlıklarımda horoskop(doğum haritası)üzerinden öngörü hizmeti veriyorum…

Benim için farkındalık ne hissettiğimdir.

Sevgilerimle…

hot brunette fishnet lingerie tease and masturbate.telegu sex