Evrensel Enerjiler
Her birey bir düşünce atmosferiyle çevrilidir. Bu güç tarafından çekilir ya da itiliriz. Benzer beneri çeker... biz de yalnızca zihnimizde olanı çekeriz. Bu siteyi açmamızdaki en büyük amaç ise sizlere eril enerjiyi (dönüşüm) tanıtmaktır.
Gökbilim
Astroloji karakterimiz ve kaderimizle ilgili nesnel bir kavrayış sağlar. Hayatımızdaki bu faktörlerin bilgisinin, mutluluk ve sağlığını etkileyen ahlaki bir aracı vardır. Bilgi, kim olduğumuzu, niçin var olduğumuzu sağlar.
Farkındalık
Hepimiz bir bütünün parçalarıyız, hiç bir insan aslında bir diğerinden ayrı değildir. Nasıl ki bireysel hayatımızda ilerlerken yaptığımız seçimler yazgımızı etkiliyorsa, Dünya'nın yazgısı da insanların ortak iradesiyle şekillenmektedir.
pornohub

QuantumKuantum Dokunuş Nedir?
Sevgi şifa enerjisinin transferini sağlayan evrensel bir titreşimdir.

Quantum-touch görülmeden inanılması imkansız bir şifa sistemidir.Etkileri öylesine hızlı ve olağan dışıdırki, hafif bir dokunuşla ağrıların azaldığını yada yok olduğunu, açık yaraların hızla kapanmaya başladığını,kemiklerin kendilerini yeniden düzenlediklerini görebiliriz.

Quantum-Touch’ı öğrenerek kendimizi güçlendirmek, yaşamımıza renk katmak için beden taramaları yaparak farkındalığımızı artırmak ve nefes tekniklerini öğrenmek yeterlidir.

Quantum-Touch için, işlevi gereği uyumlama tekniği diyebiliriz. Şöyleki: Bir odanın duvarlarına karşılıklı olarak iki sakraçlı saat yerleştirelim, ve değişik yönlerde çalıştıralım. Bir süre sonra her iki saatinde sakraçı aynı yönde çalışıyor olacaktır.

Aynı şekilde: sıcak bölgelerde akşam saatleri bazı yerlere kümelenip düzensizce yanıp sönen ateş böcekleri. Kısa bir süre sonra tek bir ışık olarak yanıp söneceklerdir. Bütün bunlar doğal olarak uyumlanmadır.

Quantum-Touch, iki değişik enerji frekansına sahip bedenin bir araya gelip, enerjisi düşük olanın yüksek olana uyumlanarak şifa sürecine girmesidir.

Binlerce yıldır bir çok kültür tarafından bilinen ve kullanılan yaşam gücünü sadece batı kültürü kabul edememıstir. Batı kültürü her şeyin niyesi ve ispatı olması gerektiğini düşündüğünden yaşam gücünü kabullenememişlerdir. Çünkü yaşam gücünü ölcebilecek aletleri yoktu, elle tutamıyor gözle göremiyorlardı ve kabul edilemezdi.Bu yaklaşam, dokunamadıkları,koklayamadıkları hatta boyutlarını ölçemedikleri için sevgi denilen o yüce evrensel enerjiyi yok saymak gibi bir yaklaşımdı.

Yaşam enerjisi insan zekasının üstünde bir zeka seviyesinde işler ve yaşayanla yaşamayanı ayırt eder.Quantum-Touch, nefesimiz yardımıyla çakralarımızda güçlendirip ellerimizle yönlendirdiğimiz çok güçlü ve hızlı sonuca varan enerji sistemidir. Evrende varolan ve farkında olmadığımız için yararlanmadığımız bu enerji hafif dokunuşlarlarla kendimizin veya başkalarının enerji frekanslarını yükseltip, vücudun kendi kendisini iyileştirmesine ve yaşam kalitesini arttırmasına aracılık eder.

Kuantum-Dokunuş modern tıbbın yerini tutar mı ?
Kesinlikle hayır. Kuantum-Dokunuş, teşhis-tedavi ile ilgilenmez o modern tıbbın işidir.

Biz doktor değiliz hastalıkları teşhis tedavi gibi bir işlevimiz olmadığı gibi tıbbi aletlerimiz tahlil laboratuvarımızda yoktur. Bu teşhis ve tedavi tamamen modern tıbbın işidir. Bizim işimiz sadece şifa işlemine kanal olmaktır.

Biz Kuantum-Dokunuş uygulayıcıları olarak, teşhis-tedavi gerektiren hallerde, kişileri modern tıbba yönlendiriyoruz öylede olmalı zaten. Hatta bize 3-4 seans gelip rahatlayan kişiler “ilacı bıraksammı” sorusuyla geliyorlar, kesinlikle doktorunuza görünmeden böyle bir karar vermeyin diyoruz çünki o soruya ancak siz ve doktorunuz cevap verebilir.

Kuantum-Dokunuş’u tıbba destek olarakta algılayabiliriz. Kalp ameliyatını yapamayız ama, ameliyat sonrası ağrıları hafifletmek için hatta ameliyat izlerinin daha çabuk iyi olması için kullanabiliriz (deneyin şaşıracaksınız)

Dializ için çağrılan bir hastanın böbreğini değiştiremeyiz ama, kan değerlerini düzene koyup dializin daha kolay olmasını yada daha kısa zamanda sona ermesini sağlayabiliriz.

Kanser hastalığının duygusal nedenlerin ağırlığından olduğu artık modern tıp tarafındanda kabul görmeye başladı. Kuantum-Dokunuş şifa seansları bu durumlarda hastanın duygusal dengesi üstünde çalışıp hastalığın hızını kesebilir.Hatta hastalığın gerilemesine, hastanın kendini daha iyi hissetmesine yardımcı olabilir.

Amerikada kısa süren kanser merkezindeki doktor kontrolünde yapılan çalışmalarımızda bazı hastalara kemo-terapi uygulamasından vaz geçildi, bu durum doktorların Kuantum-Dokunuş yaşam gücü enerjisine yönelmelerine vesile oldu.
Bu şifaya herkesin ihtiyacı vardır kuantum-dokunuş uygulaması almak için hasta olmak gerekmez, sağlıklı kişilerde bu enerjiden yararlanıp daha zinde kalabilirler.

Kemikler ve Kuantum-Dokunuş
Kuantum-Dokunuş ile, özünde taşıdığı güçlü uyumlayıcı enerji yoluyla, kemiklerin kendiliğinden düzene girdiğini, yaraların kısa sürede kapandığını, ağrıların yerini tebessüme bıraktıklarını görebiliriz.

Kemikler üzerinde çalışırken, kemiğin nerede ve nasıl durması gerektiğini bilmek bizim işimiz değildir. Kişinin beden zekası bunu çok iyi biliyordur, enerji seviyesi yeterli yüksekliğe ulaştığında kemikleri olması gerektiği yerlere koymayı seçecektir.. Enerjiyi çalıştırdığımızda bir çok şifa gercekleşebilir. Hafif bir dokunuş kemiklerin hareket etmesini, hücre seviyesinde bir cok değişikliğin oluşmasını sağlayabilir.

Hiç bir şey değişmemiş gibi görünebilir bu şifanın olmadığı anlamına gelmemelidir. Şifa saniyeler içindede gelebilir 20-30 dakika içindede, bazı hallerde daha fazla zaman alabilir .Bu tamamen hastalıgın durumuna baglıdır..

Kuantum-Dokunuş hangi hastalıklara iyi gelir ?
Enerji bedende ihtiyaç olan bölgeye gider. Fiziksel yada duygusal sorunlar diye ayrım yapmaz.seanslarda amaç, hastanın duygusal sorunlarını çözmek degil, duygusal dengeyi ve merkezleşme hislerini bulmasına yardımcı olmaktır.Fizksel, duygusal ve ruhsal problemlerimize Kuantum-Dokunuş şifa amacıyla uygulanır. Bedenimiz mükemmel işleyen bir yapıya sahiptir, aldığı enerjiyi nerede ve nasıl kullanacağını bizden daha iyi bilir. Kuantum-Dokunuş uygulayıcısı, kendi rezonansını yüksek tutabilme yeteneğini öğrenmiştir, elini enerjisi zayıf bedene dokunduğunda o beden kısa sürede yüksek rezonansa kendisini uyumlayacak ve kişinin bedensel zekası şifa için gerekeni yapacaktır.Kuantum-Dokunuş uygulayıcısı şifa vermez o sadece enerjiye “kanal” görevi görür.Bu uygulama sırasında rahatlamanız yanında siz farkında olmadan ŞİFA alacaksınız. Bunlarda bazıları:

· Uykusuzluk yada huzursuz uyku sorunlarını çözer
· Görme bozukluklarını, gözle ilgili problemlerin şifaya kavuşmasında yardımcı olur.
· Kronik hastalıkların ilerlemesini engeller ve yavaş yavaş iyileşme sağlamaya yardımcı olur.
· Duygusal bedene etki ederek rahatlık ve sakinlik sağlar.
· Sinüs problemlerini çözmede yardımcı olur.· Bedeni toksinlerden arındırır
· Kasık ve belde oluşan Fıtık sorununa yardımcı olur.
· Duygusal blokajları çözer şifanın önündeki engelleri kaldırır
· Boyun ağrılarını gidermeye yardımcı olur
· Romatizma ağrılarını gidermekte yardımcı olur
· Açık yaraların çabuk ve kolayca kapanmasını sağlar
· Bağımlılıklardan kurtulunmasında yardımcı olur
· Kemiklerin kendiliğinden düzene girmesine yardımcı olur.
· Nefret öfke gibi istenilmeyen duygulardan arınmayı sağlar
· Bedenin enerji seviyesini yükselterek güç kazanmasını sağlar

Bunlar sadece bir kaç örnektir Kuantum şifaya. Çünki, enerji hastalık ayrımı yapmaz. Baş ağrısı ile romatizma arasında bir fark yoktur enerji için. Tüm bedene uyguladığımız enerji, bedende gerekli yere kendisi gideceği gibi öncelikle bedenin rahatlamasını sağlayabilecektir.

hot brunette fishnet lingerie tease and masturbate.telegu sex