Evrensel Enerjiler
Her birey bir düşünce atmosferiyle çevrilidir. Bu güç tarafından çekilir ya da itiliriz. Benzer beneri çeker... biz de yalnızca zihnimizde olanı çekeriz. Bu siteyi açmamızdaki en büyük amaç ise sizlere eril enerjiyi (dönüşüm) tanıtmaktır.
Gökbilim
Astroloji karakterimiz ve kaderimizle ilgili nesnel bir kavrayış sağlar. Hayatımızdaki bu faktörlerin bilgisinin, mutluluk ve sağlığını etkileyen ahlaki bir aracı vardır. Bilgi, kim olduğumuzu, niçin var olduğumuzu sağlar.
Farkındalık
Hepimiz bir bütünün parçalarıyız, hiç bir insan aslında bir diğerinden ayrı değildir. Nasıl ki bireysel hayatımızda ilerlerken yaptığımız seçimler yazgımızı etkiliyorsa, Dünya'nın yazgısı da insanların ortak iradesiyle şekillenmektedir.
pornohub

5 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİAY

5 nisan saat 11.50 de 15 derece koç burcunda yeniay meydana geliyor-yeniayla birlikte yaşam hız kazanıyor-kişisel isteklerimizi gerçekleştirmek yaşamlarımızda yol yön belirlemek ilerlemek için insiyatif irade cesaret özgüven ve gücümüzü ortaya koyacağımız bir süreç başlıyor..Ana tema : BENDE VARIM..!
YÜKSELEN KOÇ VE KOÇ BURÇLARI : Yeniay 1.kişisel evinizde doğuyor-alpheratz takım yıldızıyla kavuşan yeniay özgür hareket etme isteğinizi arttırabilir-yeniaya kare yapan satürn iş kariyer mesleki ve ailevsel konularda sorumluluk görevlerin baskısı bu günlerde sizleri zorlayabilir-iletişiminizin de yoğunluk kazanacağı bu dönem yakın çevre kardeş arkadaş yakın akrabalarla ilişkilerinizi gözden geçirebilir sınır belirleyebilirsiniz-kariyer ev alanında yeni kararlar gündeme gelebilir..
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR : Yeniay 12.evinizde gerçekleşiyor-geçmişi geride bırakıp geleceğe odaklanmak istediğiniz bu günlerde eğitim uzak yerlerle işler hukuksal konularda bir takım aksaklıklarla karşılaşabilir belirsizlik değişkenlik içeren durumlarla mücadele etmeniz gerekebilir ve bu konularda harcamalarınız artabilir-kronik sağlık konuları ust solunum hassasiyetinizde artabilir-yeteneklerinizden kazanç fırsatlarıyla da karşılaşabilirsiniz-gelir gider dengenize dikkat etmenizde gereken bir aydasınız..
YÜKSELEN İKİZLER VE İKİZLER BURÇLARI : Yeniay 11.evinizde gerçekleşiyor-yükseleninize sekstil yapan yeniay gelecek ileriye yönelik hedef planlarınıza odaklandığınız bir dönemde olacağınızı gösteriyor-fakat 8.evinizde ki satürnün yeniaya karesi eş ortakla bağlantılı bir takım krizleri ortaya çıkarabilir-çözümsel hareket etmeniz hayrınıza gözüküyor-sosyal çevre ve arkadaşlarla ilişkilerinizde ki sorunları çözmek için kiron sizi destekleyecek-tabi değer konusunda bazı yüzleşmeler bu konuda farkındalığınızı arttırabilir-yani değer vermek almak üzerine-maddi konularada vurgu yapan yeniay alacak verecek ödemelerde yeni planlamalar alternatif çözümler gerekliliğini gösteriyor..
YÜKSELEN YENGEÇ VE YENGEÇ BURÇLARI : Yeniay 10.evinizde gerçekleşiyor-iş kariyer mesleki konuların ön plana çıkacağı bu dönem bitmesi gitmesi yada mesafe sınır belirlenmesi gereken ilişkiler ortaklık ve evlilik alanınız olduğunu gösteriyor-yani insiyatif almanız ve gelecek planlarınızı hayata geçirmek için iradenizi ortaya koymanız gereken de bir süreçte olabilirsiniz-yaşam ve yaşam alanı değişimide sözkonusu olabilir bu günlerde-hesap kitap yarar zarar hesapları yapıldıysa harekete geçebilirsiniz-fakat şart koşulları oluşturmadıysanız ayın sonuna kadar gereğini yapıp harekete geçebilirsiniz..
YÜKSELEN ASLAN VE ASLAN BURÇLARI : Yeniay 9.evinizde gerçekleşiyor-bu dönem eğitim uluslararası işler hukuksal konular ön plana çıkabilir-fakat 6.evdeki satürnün karesi bu konularda bazı detaylarla mücadele edebileceğinizi gösteriyor-koşturmalı bir dönemde olabilirsiniz-ilişkilerinizi yöneterek sorun problem ve karışıklıkları çözebilirsiniz-spekülatif kazançlarda da dikkatli olmanız hayrınıza..
YÜKSELEN BAŞAKLAR VE BAŞAK BURÇLARI : Yeniay 8.evinizde gerçekleşiyor-tüm ilişkilerinizde ki eksik fazla yanlışlarınızla yüzleşeceğiniz bir dönemdesiniz-5.evinizde ki stelyum aşk ilişkiler çocuklarla ilgili ilişkilerde de bazı çatışma ve yüzleşmeler getirebilir-iş kariyer mesleki konularda da koşturmanız artabilir-sosyal çevre arkadaşlardan sorunlara çözüm önerileri gelebilir bu dönem-sizlere tavsiyem kriz zamanları öncelikle çözüm bulmak için sakin kalmak gereklidir-gelişen olay durumlar karşısında ani tepkilerden kaçınarak-neden niçin sebepleri görmeye çalışarak kendinizde gereken değişimi yapın yönünde olacak ki 8.ev transformasyondur değiş der..
YÜKSELEN TERAZİ VE TERAZİ BURÇLARI : Yeniay 7.evinizde gerçekleşiyor-4.ev deki stelyumun sert açıları geride bırakmanız gereken konularda yüzleşmeler getirebilir-ev yuva ailevi evlilik konularında bir takım sorun ve sorumluluklarda artabilir-iletişimde dikkatli hareket etmeniz hayrınıza-öfkeli sert söylemler yada çözüm bekleyen konularda susup kaçmak sorunları büyütebilir-endişe kararsızlık korku yada boşvermişlik ten kaynaklı bazı detay yada gereken yada hukuksal çözüm bekleyen konular önünüze geliyor-irade cesaret göstererek çözün derim..
YÜKSELEN AKREP VE AKREP BURÇLARI : Yeniay 6.evinizde meydana geliyor-3.evinizde ki satürnün karesi iletişim yakın çevre ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekliliğine vurgu yapıyor-doğru iletişim bir çok soruna çözüm getirebilir-iş kariyer mesleki konularda bazı radikal kararlar gündeme gelebilir-insiyatif almanız gereken bir dönemdesiniz-harcamalarınızında arttığı bir süreçtesiniz-çocuklar sağlık düzen detay hizmet konularında yoğunluğunuz artıyor-önceliklere göre hareket ederseniz gereken düzenlemeleri daha rahat yapabilirsiniz-arabaları olan akreplerin bu konuda harcamaları artabilir..
YÜKSELEN YAY VE YAY BURÇLARI : Yeniay 5.evinizde gerçekleşiyor-çocuklarla ilişkiler sanatsal konular aşk ilişkiler yaratıcı iş girişimler ve becerilerinizin ön plana çıkacağı bu dönem elinizden para çıkabilir özellikle çocukların eğitim yada geleceklerine yönelik konularda olabilir-satürn 1.evden kazancınıza kasabilir-bu da sizlerde maddi konular kazançlarla ilgili endişe yaratabilir-marsda karşınızda ikili evlilik özel ilişkilerinizde patlamada yaratabilir-yani gelir yok harcama çok düşüncesi stresi arttırabilir bu dönem-tabi ki geçici bir durum bu ayın 17 sinden sonra iş yaşamınız hareket kazanmaya başlıyor..
YÜKSELEN OĞLAK VE OĞLAK BURÇLARI : Yeniay 4.evinizde gerçekleşiyor ve yöneticinizin karesi bu günlerde aileyle gayrımenkullerle ilgili konularda olumsuz gelişmeleri açığa çıkarabilir-evinizle ilgili uğraşlar aile bireyleriyle ilgili sorumluluklar artabilir-geçmiş çözülmemiş meselelerde gündem kazanabilir-eklem kemik hassasiyetiniz artabilir-6.evindeki marsın 1.evinizdeki satürnle açısı var-sağlık konularına vurgu yapabilir diyorum-ayrıca gündelik yaşamada hız katacak mars yoğun koşuşturmalı bir aydasınız-karar vermeniz aşmanız yada çözmeniz gereken konular ailevi meselelerinizde ortaya çıkıyor-1-4-7 iş ilişkiler ailevi konularda bu dönem insiyatif almanız gerekebilir diyorum..
YÜKSELEN KOVA VE KOVA BURÇLARI : Yeniay 3.evinizde meydana geliyor-iletişim konularının yakın çevre ilişkilerinin ön plana çıkacağı bu dönem 12.evinizde ki satürnün açısı bir takım gizli düşmanlık yada olumsuz haberler getirebilir-kontrol dışı gelişmeler bazı krizleri açığa çıkarabilir diyorum-çocuklarla ve aşk ilişkilerle ilgili konularda bazı iletişim sorunları da ortaya çıkabilir-ayrıca harcamalarında arttığı bir dönem-bazı organizasyon davetlerde gündeme gelebilir-ayrıca gelecek hedeflerinize yönelik bir takım hareketlilik artabilir ki jüpi kereli gelecek-şart koşullarınızı gözden geçirerek hareket etmeniz hayrınıza gözüküyor-gündelik trafiğiniz de artıyor..
YÜKSELEN BALIKLAR VE BALIK BURÇLARI : Yeniay 2.evinizde gerçekleşiyor-maddi konuların iki hafta gündeminizde olacağı bu dönem gelecek hedef işler için bir takım harcamalar artabilir-ev yuva ailevi konularda da sorumluluk görevlerin ön plana çıkacağı bu günlerde bu konularda ki sorunlar sizi çözüm konusunda zorlayabilir-eskiden iş yaptığınız kişi yada arkadaşlarınızla yeniden iş projeleri de gündeme gelebilir-stelyum bir süredir sizde iş kariyer konularında belirsizlik içeren konular da yeniayla birlikte netlik kazanmaya başlıyor-ayın 17 sinden sonra daha cesur ve kararlı hareket edebilirsiniz..
YASEMİN KAPLAN..

hot brunette fishnet lingerie tease and masturbate.telegu sex