Evrensel Enerjiler
Her birey bir düşünce atmosferiyle çevrilidir. Bu güç tarafından çekilir ya da itiliriz. Benzer beneri çeker... biz de yalnızca zihnimizde olanı çekeriz. Bu siteyi açmamızdaki en büyük amaç ise sizlere eril enerjiyi (dönüşüm) tanıtmaktır.
Gökbilim
Astroloji karakterimiz ve kaderimizle ilgili nesnel bir kavrayış sağlar. Hayatımızdaki bu faktörlerin bilgisinin, mutluluk ve sağlığını etkileyen ahlaki bir aracı vardır. Bilgi, kim olduğumuzu, niçin var olduğumuzu sağlar.
Farkındalık
Hepimiz bir bütünün parçalarıyız, hiç bir insan aslında bir diğerinden ayrı değildir. Nasıl ki bireysel hayatımızda ilerlerken yaptığımız seçimler yazgımızı etkiliyorsa, Dünya'nın yazgısı da insanların ortak iradesiyle şekillenmektedir.

30 Nisan Akrep Burcunda Dolunay..

30 nisan saat 03.58 de Akrep burcunun 9 derecesinde DOLUNAY meydana gelecek..Dönüşüm gereken konularda azim kararlılık gösterip insiyatif isteyen bu dolunay uzun zamandan beri çözüm gereken konular için yoğun mücadele vereceğimiz mesajı veriyor-geleceğimize yönelik başarılı olmak istikrar sağlamak güven oluşturmak denge düzen kurmak ve kalıcı iyilik hali için çaba göstereceğiz..Bireysel yaşamlarımızda etki ettiği deneyim alanlarında kriz yaratan durumlarla karşılaşabiliriz-tabi çözüm konusunda satürnden destek alacağız :)Bu dönem Sabit nitelikli burçların yaşamlarında değişim dönüşüm ve tamamlanmalar yaratacak etkiler yoğunluk kazanabilir..Akrep burcu dolunayı ortak kazanç içinde olduğumuz kişilerle farkındalık yaşayacağımız durumları ortaya çıkarabilir-ilişkilerde sadakatin de sorgulanacağı günlerde olacağız..Kadına çocuklara yönelik şiddet konusunda yeni yapılandırmalarda sözkonusu olabilir-Bu dolunay aynı zamanda aslan burcu ay tutulması civarı ortaya çıkan durumları sonuca bağlayacak enerjileride açığa çıkaracak..Genel olarak finansal iş özel ve aile ilişkilerinde güven ve istikrar arayışı içinde olacağımız konularda krizler yaşasakta gökyüzünün açıları çözüm destek bulacağımızı öngörüyor-tavsiyem kendi yaşamlarımızda ortaya çıkan durumların bize vereceği mesajları okumak için kendimize odaklanalım-hayatta kalma dayanıklılık testinden de geçeceğiz..Ayrıca dolunay anı haritasında balık burcu yükseliyor-herkese herşeye yetişmeye çalışırsak kaos büyüyebilir..
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR : Dolunay 8.evinizde gerçekleşiyor-ortak kazanç içinde olduğunuz kişilerle krizler yaşayabilir-maddi finans konularında ani gelişen durumlara hızlı çözümler üretmeniz gerekebilir-asıl odaklanmanız gereken konu iş kariyeriniz..
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR : Dolunay 7.evinizde gerçekleşiyor-ikili ilişkiler alanınızda aydınlatma yaratacak bu dolunay dost düşmanlarınızı size gösterebilir-evli yada ortak işler içinde olan boğalar bu süreçte geleceğe yönelik radikal kararlar alabilir..
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER : Dolunay 6.evinizde gerçekleşiyor-iş çalışma koşullarınız hizmet alıp verdiğiniz kişilerle kriz yaratan durumlar ortaya çıkabilir-insiyatif alıp hızlı çözüm üretmeniz hayrınıza-ayrıca maddi konularda da dikkatli olmanız gereken bu dönem sağlık konularıda gündeme gelebilir..
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER : Dolunay 5.evinizde gerçekleşiyor-aile ortak ve özel ilişkilerde stresli etkiler gündeme gelebilir-aşk ilişkiler çocuklarla ilgili konularda bu dönem gündem kazanabilir-geçmişten bu güne gelen özellikle aile ilişkilerindeki krizleri çözmek için mücadele de edebilirsiniz..
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR : Dolunay 4.evinizde gerçekleşiyor-fakat iş çalışma koşullarınız iş yaşamınızla ilgili belirsizlik içeren konuların odak noktanız olacağı bu dönem çözüm mücadelesi içine girebilirsiniz-aile bireyleriyle ilişkilerinizde stres yaşayacağınız etkilerde sözkonusu olabilir..
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR : Dolunay 3.evinizde gerçekleşiyor-yakın çevre iletişim konuları kısa yolculuk seyahatlerin gündem kazanacağı bu dönem-çocuklar ve özel ilişkinizde kriz yaratan durumlar ortaya çıkabilir-bir süredir sosyal yaşamınızda kısıtlamalar yaşıyor olabilirsiniz-buna neden olan koşullara çözüm yada dönüşüm için insiyatif almanız gerekebilir..
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER : Dolunay 2.evinizde gerçekleşiyor-maddi kazanç konularının ön plana çıkacağı bu dönem ekstra gelir fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz-ev aile yuva ve ebeveynlerle ilişkilerde stres yaratan durumlarla karşılaşabilirsiniz-bu alanda köklü çözüm için radikal kararlar alabilirsiniz..
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER : Dolunay 1.kişisel evinizde gerçekleşiyor-dolunayın ay düğümleriyle sert açıları var-buda sizlerin aile ve kariyerinizle ilgili konularda radikal kararlar getirebilir-yöneticilerinizin iletişim evinizde ki kavuşumu sizlerin yakın çevre ilişkilerinizde zorlayabilir-gelişen olaylara ani öfkeyle tepki vermemeye özen gösterin-sınır belirlemeniz hayrınıza..
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR : Dolunay 12.evinizde gerçekleşecek-kasım ayından bugüne yaşamlarınızda çözüm gereken belirsizlik yaratan konular varsa çözmek için bu dönem mücadeleniz artabilir-parasal iş konularında da derin mücadele verebilirsiniz-genel olarak maddi iş ve sağlık konularında çözüm arayışı içinde olacağınız bir dönemdesiniz-ayrıca maddi konularda kayıplar yaşama dolandırılma olasılığınız yüksek-dikkatli hareket edin..
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR : Dolunay 11.evinizde gerçekleşiyor-gelecek hedefleriniz idealleriniz konusunda hızlı gelişmeler yaşayacağınız bu dönem bazı arkadaş yada birlikte iş projesi içinde olduğunuz kişilerle yol ayrımına gelebilirsiniz-plüton mars kişisel evinizde kavuşum görünümde-öfke hırslarınızı kontrol altına almaya özen gösterin-ani patlamalar kendinizi ve yaşamınızdaki kişileri zarara uğratabilir..
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR : Dolunay 10.evinizde gerçekleşiyor-iş ve kariyer konularının gündem kazanacağı ve bu konularda hızlı değişim dönüşümlerin yaşanacağı bu dönem haksızlığa uğramış hissiyle kendinizi yıpratmamaya özen gösterin-kontrol dışı gelişmeler aile ve özel ilişkilerde ortaya çıkabilir-ait olma konusunda kafanız karışabilir-tepkiler vermemeye geleceğe yönelik ani kararlar almamaya özen gösterin..
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR : Dolunay 9.evinizde gerçekleşiyor-uluslararası iş girişimler hukuksal eğitim seyahat konuları bu dönem gündeminize gelebilir-geleceğe yönelik hedefleriniz için işbirliği içinde olduğunuz kişilerle yada bazı arkadaşlarınızla yol ayrımına gelebilirsiniz-ayrıca bu günlerde herkese ve herşeye yetip yetişmeye çalışmaktansa kendi yaşamınızı iyileştirmeye yönelik hareket etmeniz tavsiyem..