Evrensel Enerjiler
Her birey bir düşünce atmosferiyle çevrilidir. Bu güç tarafından çekilir ya da itiliriz. Benzer beneri çeker... biz de yalnızca zihnimizde olanı çekeriz. Bu siteyi açmamızdaki en büyük amaç ise sizlere eril enerjiyi (dönüşüm) tanıtmaktır.
Gökbilim
Astroloji karakterimiz ve kaderimizle ilgili nesnel bir kavrayış sağlar. Hayatımızdaki bu faktörlerin bilgisinin, mutluluk ve sağlığını etkileyen ahlaki bir aracı vardır. Bilgi, kim olduğumuzu, niçin var olduğumuzu sağlar.
Farkındalık
Hepimiz bir bütünün parçalarıyız, hiç bir insan aslında bir diğerinden ayrı değildir. Nasıl ki bireysel hayatımızda ilerlerken yaptığımız seçimler yazgımızı etkiliyorsa, Dünya'nın yazgısı da insanların ortak iradesiyle şekillenmektedir.
pornohub

21 Mart Terazi Burcunda DOLUNAY..

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR : Dolunay karşıt 7.evinizde meydana geliyor-her türlü ikili ilişkilerinize vurgu yapan bu dolunay ortak kazanç evlilik ve sağlık konularında bir takım ani gelişmelerin yaratacağı kararlar gündeme gelebilir-harcamalarında artacağı bu dönem sosyal organizasyonlar eğitim öğretim uzak yerlerle ilgili iş seyahatleri ve gelişiminize yönelik fırsatlarda sözkonusu olabilir..
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR : Dolunay 6.evinizde meydana geliyor iş çalışma hizmet düzen sağlık konularında bir takım değişim dönüşümler gündeme gelebilir-düzen değişimi de sözkonusu olabilir-özel aile ve otoriteyle ilişkilerinizde bu dönem zorlanabilirsiniz-iş kariyer mesleki konularda mücadelenizde artabilir-eski iş ilişkilerde gündem kazanabilir-değişim kapınızda..
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER : Dolunay 5.evinizde meydana geliyor-dolunay kişisel evinize üçgen açıda olacak-kendinizi göstereceğiniz yaratıcılığınızı sergileyeceğiniz şans fırsatlar gündeme gelebilir-çocuklarla ilgili gelişmelerde sözkonusu olabilir-eğitim öğrenim konularında başarılı olabilir-varsa hukuksal konular resmi işler de somut sonuçlar alabilirsiniz-tabi bu konularda bazı karışıklıklarda mücadele edebilirsiniz-gelişim fırsatlarına açık olun-ortak iş fırsatlarından da şanlı bir dönemdesiniz-ikili ilişkilerde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var..
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER : Dolunay 4.evinizde meydana geliyor-ev yuva aile ebeveynler gayrumenkul konuları gündem kazanabilir-bu konularda güvensizlik yada huzursuzluk yaratan etkilerle karşılaşabilir cesaret ve irade kullanarak gelişen sorunları çözmeniz gerekebilir-aniden endişe kriz yaratan etkiler ailevi miras aile bireylerinde rahatsızlıklar ve özel ilişkilerinizde yaşanabilir diyorum-günlük rutinlerde yaşanan karışıklıklar ruh ve beden sağlığınızda hassasiyeti de arttırabilir..
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR : Dolunay 3.evinizde meydana geliyor-iletişim ticari konular yakın çevre ilişkileri yakın seyahatler iş anlaşmalar ön plana çıkabilir-iş ve kariyerinizle ilgili konularda bir takım değişim dönüşümlerde sözkonusu olabilir-ayrıca aşk ilişkiler çocuklarla ilgili konularda bu dönem ikilik ve stres yaratan etkiler mücadelenizi de arttırabilir-gündelik yaşam ve yakın çevre ilişkilerde sorumluluklarınızda artabilir..
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR : Dolunay 2.evinizde meydana geliyor-maddi finansal konuların ön plana çıkacağı bir dönemdesiniz-gündelik uğraş ve rutinleriniz artabilir-bir takım ani gelişmeler bu dönem harcamaları arttırabilir-ikili ilişkilerde fikir ayrılıkları yada güvensizliğe dayalı tartışmalar da gündeme gelebilir-banka vergi prim konularıyla ilgili ani stres yaratan gelişmelerde sözkonusu olabilir..
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER : Dolunay kişisel 1.evinizde meydana geliyor-iş ilişki hukuksal yada maddi konularda aniden gelişen bir takım krizler mücadeleyi arttırabilir-bu dönem aşk ilişkiler de kıskançlık inatlaşma yada rekabet artabilir-çocuklarla ilgili konularda gündeme gelebilir-genel tüm ilişkilerde denge konusunda zorlanabileceğiniz bu dönem kendi gölgelerinizle yüzleşebilirsiniz-ev emlak yuvaya ait konulardaki sorunlara çözümde bulabilirsiniz..
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER : Dolunay 12.evinizde meydana geliyor-venüs mars açısı ev yuva ailevi konularda stres yaratan gelişmeleri açığa çıkarabilir-evli olanlar eşleriyle ilişkilerinde çatışmalar yaşayabilir-ruh ve beden sağlığınızın hassas olacağı bu dönem ilişkilerinizde rekabete kişilik çatışmalarına girmemeye özen göstermelisiniz-kontrol dışı gelişme ve haberler gündeme gelebilir-kafanızın karışık olduğu da bir dönemden geçiyorsunuz maddi manevi konularda ani kararlar almamaya özen gösterin..
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR : Dolunay 11.evinizde meydana geliyor-gelecek hedef projeleriniz ve sosyal çevre ilişkileriniz hareket kazanabilir-gündelik yaşam iletişim ve ulaşım cihazlarınızda arızalar ve karışıklıklarda sözkonusu olabilir-yakın çevre kardeşlerle iletişiminizde artabilir-bir süredir ev yuva aileye ait konularda ki belirsizlik yaratan durumları çözmek ve netleştirmek için mücadele edebilirsiniz..
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR : Dolunay 10.evinizde meydana geliyor-otorite figürleri iş kariyer mesleki konular bu dönem gündeminizde yer alabilir-aşk ilişkilerde ani yakınlıklar olabilir-fakat dürtüselliğin ön planda olacağından kendinizi kontrol etmeniz hayrınıza gözüküyor-gelir getirecek yatırımlar iş kazanç fırsatları da gelebilir-aile bireylerinin sağlık konularıyla da ilgilenmeniz gerekebilir-genel olarak iş kariyer fırsatları da sözkonusu olabilir..
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR : Dolunay 9.evinizde gerçekleşiyor-uzak yerler yurtdışı iş girişimler hukuksal eğitsel konular bu dönem gündem kazanabilir-bu dönem ailevi konularda hukuksal bir konuda ortaya çıkabilir ve bir takım stres yaratan durumlarda mücadeleniz artabilir-sosyal çevre ilişkilerden yardım destek görebilirsiniz ki bu yıl bu konuda sizi destekleyecek-yükseleninize üçgen yapan bu dolunay gelişim konusunda farkındalıklar yaratabilir-maddi harcamalarınızda artabilir-tabi alacaklarınızıda alabilirsiniz..
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR : Dolunay 8.evinizde meydana geliyor-bu dönem aniden gelişen maddi bir kriz ortaya çıkabilir-yakın çevre ilişkilerde stres yaratan durumlarda sözkonusu olabilir-iş kazanç konularında hırs ve mücadelenizde artabilir-gizli düşmanlıklarada açık bir dönemdesiniz-bu dönem gelecek hedef ve projelerde gerçekçi hareket etmeniz hayrınıza..

hot brunette fishnet lingerie tease and masturbate.telegu sex