Evrensel Enerjiler
Her birey bir düşünce atmosferiyle çevrilidir. Bu güç tarafından çekilir ya da itiliriz. Benzer beneri çeker... biz de yalnızca zihnimizde olanı çekeriz. Bu siteyi açmamızdaki en büyük amaç ise sizlere eril enerjiyi (dönüşüm) tanıtmaktır.
Gökbilim
Astroloji karakterimiz ve kaderimizle ilgili nesnel bir kavrayış sağlar. Hayatımızdaki bu faktörlerin bilgisinin, mutluluk ve sağlığını etkileyen ahlaki bir aracı vardır. Bilgi, kim olduğumuzu, niçin var olduğumuzu sağlar.
Farkındalık
Hepimiz bir bütünün parçalarıyız, hiç bir insan aslında bir diğerinden ayrı değildir. Nasıl ki bireysel hayatımızda ilerlerken yaptığımız seçimler yazgımızı etkiliyorsa, Dünya'nın yazgısı da insanların ortak iradesiyle şekillenmektedir.

10 EKİM JÜPİTER AKREP BURCUNDA..!

Jüpiter fiziksel ve ruhsal dünyada büyümeyi temsil eder-yaşamın geniş mekanizmasıdır-ufkumuzu seyahat coşku sevinç şans fırsatlarla açar-bireysel haritalarımızda ki yerleşimi sahip olduğumuz fırsatları bolluk bereket alanlarımızı-anlam bulma ihtiyacımızı-adalet arayışımızı ve inanç sistemimizi gösterir..
Jüpiter akrep transiti boyunca ilişkilerde seçici-hedeflerimizde kararlı olacağız..İlişkilerden kastım tüm ilişkilerde kişilik karakter statüden daha çok önem kazanacak-samimiyet içtenliğe önem vereceğiz-evet hayırı çok kullanıp ya hep ya hiç felsefesiyle hareket edeceğiz-tarafsızlık yerini tarafa bırakacak..
Jüpiter dışa akrep içe dönüktür-bir yıl boyunca kendimizi yeteneklerimizi farketme ortaya çıkarma konusunda bizi destekleyecek..
Süptil mistik gizemli okült konular psikoloji ölüm doğum cinsiyet para finans konularında dönüşüm ve uzay ufo yeni gezegenler keşiflerde ortaya çıkabilir-özellikle 2018 kasım keşif konularının daha çok yoğunluk kazanacağını öngörüyorum..
İşbirliktelikleri ortaklıklar başkalarının kaynaklarından kazanç miras konularıda ön plana çıkabilir-yetenek finans ortaklıkları da artabilir..
Deprem maden kazalarında artışta gözlenebilir..
Jüpiter akrep transitinin iyicil etkisini kasım ayında daha çok hissedeceğiz-şifa gereken konulara vurgu yapacak-yardımlaşma paylaşma el verme biz enerjisini açığa çıkaracak..
2018 ocak şubat mart(9 una kadar)iş hayatında yeni atılımlar ilişkilerde ortaklıklarda başarılı olacağımız zamanlarda olacağız..Ülke olarakta ticari anlaşmaların hız kazanacağı-ekonomik açıdan yükselmeye başlayacağız..
Dünyasal olarak jüpiter akrep transitini ele alırsak-2018 ilk aylarıyla birlikte ülkeler arası uzlaşma-barışa yönelik çözüm enerjisi çalışmaya başlayacak diyebiliriz..
JÜPİTER AKREP TRANSİTİNİN BURÇLARA ETKİLERİ..
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ : Jüpiter bir yıl boyunca maddi finansal konular kredi alacak verecek ödeme miras hisseli paralar nafaka ortak yatırım ve işler konularına vurgu yapacak-dikkat edilmesi gereken finansal konularda riskten ve tehlike içeren konulardan uzak durmaları gerekiyor-parasal konularda abartılar sıkıntı yaratabilir..
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR : Jüpiter bir yıl boyunca evlilik ortaklık anlaşma sözleşme imza gereken konulara vurgu yapacak-genel olarak tüm ilişkilerinde hukuk ve sınır belirleyecekler tabi bazı yüzleşmeler sözkonusu-ay burcu boğalar için iyileşme dönemi diyebiliriz-ev alma yuva kurma sağlık konusunda jüpiterin desteğini alacaklar..
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER : Jüpiter bir yıl boyunca iş çalışma kariyer sağlık düzen kurma konularına vurgu yapacak-haritası destekleyen bir çok ikizler işlerinide büyütebilir-ayrıca politikaylada ilgilenebilirler..Sporada eğilimleri artabilir tabi yıl sonuna kadar kaza sakatlıklara açık olacaklar bu konuda dikkatli olmaları gerekiyor-yeme içme eğilimleride artabilir-fizik beden genişlemeye müsait olacak-evcil hayvanda edinebilirler-kendilerini disipline etmeleri de gereken bir dönemde olacaklar..
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER : Jüpiter bir yıl boyunca aşk ilişkiler hamilelik çocuk sahne önü sanatsal konular spor hobiler konularına vurgu yapacak-spekülatif piyasalara eğilimleride artabilir-ayrıca jüpiterin 5.evde gölgesi aşk ilişkiler flört konularında abartı istenmeyen gebelikler cinsel yollu bulaşan hastalıklardır-bu konularda dikkatli hareket etmeleri gerekiyor..
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR : Jüpiter bir yıl boyunca ev aile yuva alım satım yer değişim özel hayat soy sop geçmiş yaşam kökler konularına vurgu yapacak-bir çok aslan evlenip yuva kurabilir-ev alabilir değiştirebilir aileden miras gelebilir yada mevcut evlerini dekora edebilir-aile ilişkilerindeki uyumsuzluk uzlaşmazlıkları farkındalıkla dönüştürmeleri hayırlarına-yoksa krizler büyüyebilir..
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR : Jüpiter bir yıl boyunca iletişim yakın çevre ilişkileri kısa seyahatler eğitim anlaşma sözleşme imza gerektiren konulara vurgu yapabilir-bir çok başak araba alım satım yani bu konuda ticari işe girebilir-araba alabilir değiştirebilir-iş anlaşmalarında dikkatli hareket etmeleri hayırlarına yada yetenekli oldukları işleri seçsinler..
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER : Jüpiter bir yıl boyunca maddi finans kazanç konularına vurgu yapabilir-kendi işlerini kurabilirler-ortaklık deneyimleyebilirler yada mevcut işlerinin dışında yeni kazanç fırsatları karşılarına çıkabilir-kazançlarının artacağı yaşam kalitelerinin yükseleceği bir dönemde olacaklar-tabi jüpiter onları parayı nerde nasıl kullandıkları yönünde sınayacak-yatırım yapacaklara tavsiyem başında duracağın iş kazandırır-duramazsan kaybettirir..
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER . Jüpiter bir yıl boyunca kişisel evlerinde seyahat edecek-yaşamlarının her alanında büyüme genişleme yayılma enerjisi devrede olacak-bir çok akrep iş çalışma hayatı kariyeri ve toplum önündeki statüleri konusunda başarı kazanacak-yükseliş dönemide diyebiliriz-2018 yılının ilk aylarıyla yeni iş anlaşmaları daha çok yoğunlaşabilir-bir çok işi bir arada yapma konusunda hevesleri artabilir fakat onlara yükselen akrep olarak tavsiyem 12 alanda uzman olmama rağmen iki(astroloji enerji)alanda aktifim..
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR : Jüpiter bir yıl boyunca satürn sınavından çıkış konusunda sizleri destekleyecek-tabi jüpiterin nimetlerinden faydalanmanız ocak ayıyla birlikte başlayacak-2018 in sonbahar aylarıyla birliktede yükselişe geçeceksiniz(jüpiter yöneticiniz kişisel evinize gelecek :)-yıl sonuna kadar ki dönemde sizlere tavsiyem süptil konulara eğiliminiz artabilir-ruhsal şifaya yönelik çalışmalara katılabilir-manevi konulara eğiliminiz artabilir-olumsuz düşünce davranış alışkanlık yada bağımlılıklarınızı özgürleştirebilirsiniz-fakat unutmayın ki satürnü ziyaret ettiniz ve sizden çıkışa hazırlanıyor-hayata gerçekçi bakmaya her tür abartıdan uzak durmaya devam edin..
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR : Jüpiter bir yıl boyunca sizlere yeni arkadaşlar çevreler getirecek-gelecek hedeflerinizi hayallerinizi gerçekleştirme konusunda destek verecek-takım gurup çalışmaları içinde yer alabilir dernek kulüplere üye olabilir organizasyonlar düzenleyebilirsiniz-sosyal hareketli bir yıl sizleri bekliyor-ilişkiler kanalıyla kazançlarda elde edeceğiniz bir süreçte olacaksınız-size tavsiyem maddi konularda hak hukuk gözetin..
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR : Jüpiter bir yıl boyunca iş kariyer toplum önündeki statünüz konularında sizi destekleyecek-özellikle iş hayatınızın önem kazanacağı bir yılda olacaksınız-otoriteyle ilişkilerinizde uyum denge kurmaya bakın-gad sizde sorumluluk görev bilincinde hareket edin-evlilik iş kurma ortaklık işbirliktelikleri gündeminize gelebilir..
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR . Jüpiter dost burcunuz akrepte bir yıl boyunca seyahat edecek sizlere yeni çevre kazanma varsa hukuksal konuları çözme eğitim ticaret yurtdışı iş grişimlerde destek verecek-bir çok balık medya yayıncılık konularında şans fırsatlar yakalayabilir-yeni çevrelerden kazanç fırsatlarınızda artabilir-ayrıca jüpiter 9.ev yöneticisidir-sizinde bir yıl boyunca 9.evinizde seyahat edecek-yaşamınızı yeniden düzenleme ufkunuzu-yaşam görüşünüzü açma konusunda sizlere yeni deneyimler kazandıracak..
Sevgilerimle :)
Yasemin KAPLAN